Na obisku

Na obisku

Naša članica Marija Mici Štalcer je doma v Brstovcu v občini Semič. 29. junija 2014 je dočakala 101. leto.

Naša članica Marija Mici Štalcer je doma v Brstovcu v občini Semič. 29. junija 2014 je dočakala 101. leto. Predsednik naše podružnice za belokranjsko območje Franc Režek in Janez Štrbenc iz Novega mesta sta jo obiskala na domu s primernim darilom in z iskrenimi željami za dobro počutje, ki jih je Franc Režek izrekel s pesmico, ki jo je ustvaril njej na čast. Čestitkam so se pridružile predstavnice semiških organizacij v družbi županje Polone Kambič.

Vitalna članica se je živahno udeleževala pogovora, pri sinu in snahi se odlično počuti, saj domači vzorno skrbijo zanjo. Ob slovesu je zaklicala: "Nasvidenje v naslednjem letu!"

 

 

Kontakt

Društvo vojnih invalidov Dolenjske, Posavja in Bele krajine
Novi trg 11, 8000 Novo mesto

Telefon, fax: 07/ 33 75 910

E pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Uradne ure:
ponedeljek, petek 7h - 11h
Dosegljivi na telefon med 10:00 in 11:00

Potrebna sredstva za izvajanje posebnih socialnih programov nam zagotavljajo:

     

Občine: Metlika, Črnomelj, Semič, Dolenjske Toplice, Straža, Žužemberk, Novo mesto, Mirna Peč, Trebnje, Mirna, Mokronog-Trebelno, Šentrupert, Sevnica, Krško, Brežice, Kostanjevica na Krki, Šentjernej, Škocjan, Šmarješke Toplice.

Anketa

Kako ste se imeli na praznovanu 20. letnice?
  1. Invalid Input
  2. Invalid Input
  3. Invalid Input
  4. Varnostna oznaka, prepišite črke iz zgornje vrstice
    Varnostna oznaka, prepišite črke iz zgornje vrstice
    Invalid Input